2022

Закінчився 2021 рік.  для нашої організації  рік був успішний.

Замовлення центру громадського здоров’я, в профілактичному проекті зменшення шкоди серед представників ключових спільнот, успішно добіг кінця. Соціальними працівниками було роздано закладену на рік кількість профілактичних засобів, таких як нові шприці, голки, презервативи, та лубриканти.  Біля 3000 наших клієнтів отримали консультації, що до шляхів передачі інфекційних захворювань, та профілактичних заходів інфікування ВІЛ, туберкульозу, гепатитів, інфекцій, які передаються статевим шляхом.

В проектах МБФ “Міжнародний Альянс громадського здоров’я”, таких як  “Кейс менеджмент ВІЛ”, “Раннє виявлення туберкульозу”, та проекту “PrEP”, індикатори були перевиконані. Наприклад по ВІЛ було виявлено, та поставлено на лікування 20 пацієнтів, при індикаторі 14. Було госпіталізовано 10 чоловік, з діагнозом “Відкрита форма туберкульозу”, при завданні знайти і довести до лікування семеро людей. За рік 31 людина отримала PrEP (препарат до контактної профілактики). Повністю з успіхом реалізовано  у проект “Медико соціальний супровід пацієнтів ЗПТ”.

Також МБФ “Міжнародний Альянс громадського здоров’я” запровадив пілотний проект “Допомога представникам груп ризику у період пандемії СOVID-19”. За виділені кошти, було придбано два велосипеди, для доставки необхідних ліків, інструментів,  або тестів пацієнтам, які знаходяться на амбулаторному лікуванні або не можуть самі себе забезпечити необхідним.

Відбувся проект по гранту  ЕСЛУН. Було проведено кілько тренінгових занять для поліції, та швидкої допомоги. Нас запрошували у навчальні заклади. На Миколая, ми традиційно дарували дітям наших клієнтів, виставу з подарунками.

                   

Ми сподіваємося, що така тенденція залишиться і у Новому 2022 році. Ми не хочемо зупинятися, бо у наших клієнтів багато проблем, а наше завдання полегшити їм доступ до лікування, побороти стигму, та дискримінацію до представників ключових груп, допомогти їм ре соціалізуватися у суспільстві.

Шановні колеги та  друзі. Весь колектив благодійної організації БФРЦн “ЗАХІД ШАНС” вітає Вас з НОВИМ РОКОМ, та Різдвом Христовим. В цьому році нас чекають нові проекти, та нові досягнення. Нові зустрічи, та нові люди. Бажаємо всім радості, позитиву та міцного здоров’я!

2 thoughts on “2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *