Кординаційної рада

В Івано-Франківську відбулось чергове засідання координаційної рада протидії ВІЛ/ТБ на який виступив керівник БФ “ЗАХІД ШАНС” Олександр Гринь, який  розповів про напрямки діяльності організації, досягнення та проблеми. Наближається кінець півріччя. У організації є досягнення, це 5  виявлених первинних випадків ВІЛ та один випадок виявлення ТБ. Всіх цих пацієнтів було доведено до лікування, надана допомога. Координаційна рада має нового очільника і ми віримо в зацікавленість ношею роботою, ми очікуємо допомоги та кроки до подолання стигми до КГ серед медичного персоналу, бо це дозволить покращити показники з виявлення ВІЛ, туберкульозу, бо це і є головним завданням цієї координаційної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Організація працює в умовах війни.

Для забезпечення ефективної діяльності благодійної організації «Захід шанс» було організовано та проведено чергову робочу зустріч працівників, яка відбулася 7 червня під керівництвом Олександра Гриня.

Кожен співробітник організації звітував про виконану роботу за тиждень, презентував діяльність довіреного йому напрямку. Зокрема, мова йшла про показники за І квартал 2024 року та досягнення у реалізованих проєктах.

З метою удосконалення та покращення робочого процесу було розглянуто план роботи на наступний тиждень, розглядалися різні можливості подальших дій у напрямках, проговорено складнощі у роботі кожного соціального працівника та намічено шляхи усунення недоліків, відзначено сильні сторони та акцентовано увагу на досягненнях кожного співробітника.

Підводячи підсумки усі висловили готовність сприяти реалізації проєктів організації, втілюючи свою діяльність із дотриманням принципів толерантності та етичних норм.

 

  

  @НУО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини гуманітарного напрямку

 

Гуманітарний проект який реалізовує БФ “ЗАХІД ШАНС” продовжується. Ми активно підтримуємо домогосподарства, які опинились в важких життєвих обставинах.  Ми маємо можливість допомогти більш ніж 80 домогосподарствам. Пріоритет для ВПО які нещодавно прибули в Івано-Франківськ з регіонів де проходять бойові дії. Допомогу отримують ВПО які проживають в нашому шелтері, а також представники ключових груп, вразливих до ВІЛ/ТБ. Також буде здійснена підтримка вразливих груп населення сертифікатами на продукти харчування. Продовжує надавати консультації наш штатний психолог. Ми хочемо провести зустріч бенефіціарів проекту. Мета фокус-групи зрозуміти, які канали комунікацій зручні для наших клієнтів для надання зворотного зв’язку та скарг.  Підчас фокус-груп ми покажемо клієнтам новий  плакат з убезпечення. Прикладаємо зусилля для зниження бар’єрів до лікування вірусних гепатитів. Буде можливість пройти ПЛР на гепатит С безкоштовно.  Наша команда готова до любих викликів, всі ознайомлені з етичними нормами надання допомоги, нові працівники з інтенсивністю навчаються.

 

Команда ЗШ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зменшення шкоди

В Івано-Франківську ми фіксуємо випадки передозувань ПАР (псих активними речовинами). Тільки на тому тижні ми дізнались про два випадки. Причім приступи ставались на вулиці, тому люди викликали як швидку, так і поліцію.   Організація БО «ЗАХІД ШАНС» працює в напрямку попередження передозувань серед ЛВНІ, постійно проводяться заняття на яких можна ознайомитись з цікавими та корисними презентаціями що до запобігань передозувань. Завжди в наявності є препарат «Налоксон», який блокує дію наркотика і цим спасає життя. Звертаємось до тих, хто вживає опіати (ПАР на основі опію), приходьте до нас за адресом: м. Івано-Франківськ, вул. Довга 60. Тут ви отримаєте професійну консультацію та набір, до складу якого входять два шприца, дві серветки, дві ампули «Налоксон» та інструкція про його застосування. Ми постійно підвищуємо професійні знання та навички наших соціальних працівників. Вся інформація що до клієнтів строго конфіденційна.
На фото: Заняття з профілактики передозувань, та моніторинговий візит на аутрич маршруті соціального працівника Дмитра Гукова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Важливе інформування!

Наші соціальні працівники постійно вдосконалюють свої знання та навички. Важливим елементом роботи з клієнтом, є асистоване тестування. Клієнт сам робить собі швидкий тест, а працівник його консультує. Що би відточувати такі навички ми проводимо щотижня заняття для соціальних працівників. Ми звертаємось до наших клієнтів і тих хто ще не з нами. В нашій організації Ви зможете отримати увесь спектр послуг, пов’язаних з профілактикою таких інфекційних захворювань як ВІЛ-інфекція, вірусні гепати В, та С або інфекції що передаються статевим шляхом. Насправді, такі спільноти як ЛВНІ (споживачі ін’єкційних наркотиків), СП(працівниці комерційного сексу), або чсч (чоловіки які мають секс з чоловіками) знаходяться у групі ризику що до інфікування переліченими інфекційними захворюваннями. Але є чудовий вихід, препарати до контактної профілактики PrEP. У нас ви зможете отримати їх безкоштовно, при потребі через пошту. СП та чсч доволі часто інфікуються на вірусний гепатит В. Це хвороба, яку лікують іноді на протязі всього життя. А PrEP не тільки попереджає інфікування на ВІЛ, але й має компонент профілактики та лікування вірусного гепатиту В. Всі хто почне приймати PrEP і має гепатит В або С, отримують безкоштовне лікування. В нас Ви безкоштовно зможете отримати оральні тести на ВІЛ для партнерів. Не легковажте і звертайтесь до нашої організації  БО «ЗАХІД ШАНС». Ми гарантуємо професійні послуги, повну конфіденциальність а при необхідності різну допомогу, в т.ч. первинну юридичну.

Ось наші контакти соціальних працівників:

Цюпка Олександр               0952134164            напрямок ЛВНІ

Полінник Наталія                 0663092754           напрямок ЛВНІ, ЧСЧ

Кузь Станіслав                       0990650321          напрямок ЧСЧ

Корсан Марта                        0685896326           напрямок СП

             Безкоштовні оральні тести для партнерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Доступні ліки на користь спільнотам

29.01.2024 р відбулась зустріч з керівниками національної служби здоров’я України з представниками неурядових організацій, які працюють в сфері охорони здоров’я. БФ “ЗАХІД ШАНС” займається протидією інфекційним захворюванням, тому має безпосереднє відношення до проблематики. Головна ціль зустрічі, це поінформованість спільнот про можливості програми “Є ліки”, та зворотній зв’язок з НСЗ для покращення цієї програми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Шановні друзі є можливість подати заявку на допомогу домогосподарствам.

Вся інформація у соціальних працівників.

10 thoughts on “Шановні друзі є можливість подати заявку на допомогу домогосподарствам.

 1. Вітання всім! Заходьте до нас в організацію, тестуйтеся на ВІЛ, гепатит В,С та знайте свій результат за 15 хв.

 2. Дуже вдячний вашій організації, за можливість анонімно пройти тестування на ВІЛ, гепатит та сифіліс. А також вдячний за oрганізованість працівників.

  1. Дякуємо за відгук. Нам дуже приємно що наші клієнти розуміють важливість контролювати своє здоров’я. Ми це називаємо культурою здоров’я.Нам відомі випадки коли через незрозуміле відношення до запропанованої послуги зробити тести, людина відмовилась. А через деякий час стало відомо, що він інфікував біля п’яти людей. І це те що відомо, а скільки на справді? Люба інформація залишається між робітником і клієнтом. Це наше кредо.

  1. Thank you for your attention, but we have a slightly different focus of work.
   Дякуємо за Вашу увагу, але в нас трохи інша направленність роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Організація БФ “ЗАХІД ШАНС” робить великий об’єм роботи з профілактики інфекційних захворювань. Кепрівник організації підтримує інтервенції направлені на покращення здоров’я ключових груп. Проводить тренінги з домедичної допомоги як мед.працівникам, працівникам поліції, так і для соціальних служб та працівників. Є досягнення, спільно з партнерською організацією, по доступу ключових груп до лікування вірусного гепатиту С.

Доступ до лікування гепатиту С

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Візит до м. Делятин

 

 

16.03.2023 р. Десант БФРЦ н “Захід Шанс” після маршруту у м. Надвірна здійсним візит в мальовниче карпатське містечко Делятин. Візит проходив у рамках виконання “Гуманітарного проекту” одним з п’яти переможців ініціативних груп, які отримали фінансування. За короткий строк ініціативна група ВПО, під лідерством Людмили, яка сама є ВПО, закупили необхідні речи для облаштування інформаційного штабу для ВПО засобами обігріву та супутніми послугами для комфортності відвідувачів. Закуплені речи ми побачили в дії. Місцева влада підтримуючи все позитивне, пов’язане з забезпеченням всім необхідним ВПО, надали чудове приміщення, так званий “Народний дім”, на базі якого створено умови для людей, які втратили житло і взагалі своє минуле життя. Ці люди не впали у відчай, вони спільно роблять світильники, засоби для розпалення та інше для відправки в зону воєнних дій.

З свого боку наші соціальні працівники запропонували зробити швидкі тести, розповіли про шляхи передачі, та профілактику інфекційних захворювань. Завдяки підтримці МБФ “АЛЬЯНС ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я” наша організація підтримала чудовий проект від групи переселенців, які для своїх потреб придбали необхідні та корисні  речи, які суттєво покращать побут та життя ВПО.

1 thought on “Візит до м. Делятин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гуманітарний проект в дії.

Спільнота людей які споживають псих активні речовини в період війни з РФ та початком зимового періоду потребує допомоги. Це не тільки продукти харчування. Величезна проблема-трофічні виразки. Лікування довготривале, потребує постійної заміни перев’язочних матеріалів, застосування мазі та антибактеріальних засобів. Завдяки гуманітарному проекту від МБФ “АЛЬЯНС ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я” ми змогли допомогти 80 пацієнтам з виразками. Але це не охоплює і 10 відсотків потреби. Але в Гуманітарний проект було закладено допомога пацієнтам ЗПТ. Її отримують на даному етапі найбільш вразливі представники спільноти ЛЖН. І ця допомога має бути адресною.
На фото пацієнтка після операції, без засобів до існування отримує допомогу в рамках Гуманітарного проекту МБФ “АЛЬЯНС ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я”.

Humane project

2 thoughts on “Гуманітарний проект в дії.

  1. Thank you for your great feedback. Indeed, it takes a lot of time, but for the sake of such reviews, the time was not wasted. Thanks.
   Дякуємо за чудовий відгук. Дійсно часу забирає багато, але за ради таких відгуків час витрачено не дарма. Дякуємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *